DEBATNI IMPROMPTU TURNIR

Po uspešnem debatiranju v Španiji so se isti debaterji pomerili na vseslovenskem debatnem turnirju z debaterji drugih šol. Debate so potekale v ZOOM okolju, debaterji in tudi novinci pa so debatirali na šoli, v soboto, 4. decembra.

Tokrat so sodelovali na impromptu turnirju, kar pomeni, da so imeli za vsako od treh trditev eno uro časa za pripravo, torej debate niso bile vnaprej pripravljene, kar je veliko težje.

Našo šolo sta zastopali ekipi eMoTi  (Nejc Fidler Jurič, Lina Sevčnikar in Zala Leskovar) in JOE MAMA (Gal Majcen, Ela Švagerl in Klemen Vrhunec).  Ekipa JOE MAMA je prvič tekmovala na debatnem turnirju in bili so 3. v kategoriji novincev. Čestitamo za zelo lep uspeh!

Ekipa eMoTi pa je bila še posebej uspešna, saj so zmagali vse tri debate in v konkurenci vseh ekip osvojili 3. mesto. Zelo smo ponosni na njih!

Mentorici sva zelo veseli tudi novih debaterjev, ki so izkazali interes za to koristno dejavnost.

Se veselimo novih dogodkov

mentorici J. Napast in M. Biderman

JOE MAMA

eMoTi

Ta vnos je bil objavljen v Dogodki. Zaznamek za trajno povezavo.